سفارش تبلیغ
صبا ویژن

ارائه خدمات تخصصی کلیک ویو (QlikView)

داشبوردهای مدیریتی سیستم های نرم افزاری نوینی هستند که به سازمان‏ها در جهت غنی‏سازی اهداف با استفاده از اطلاعات وتجزیه و تحلیل آنها کمک می‏کند. داشبورد به مدیران این امکان را می‏دهد تا با تعریف ، نظارت و تحلیل شاخصهای کلیدی عملکرد یا KPI(Key Performance Indicators) در ایجاد تراز بین اهداف و فعالیت‏ها ، نمایان‏سازی کلیه فعالیت‏های سازمان و ایجاد یک محیط نمایش مشترک بین اهداف و فعالیت‏ها برای تصمیم سازی درست و کارآمد اقدام نمایند.

برخی مزایای داشبورد مدیریتی:

 1. ارائه تصویری کارآمد از عملکرد سیستم
 2. ایجاد توانایی در شناسایی و تصحیح روندهای منفی
 3. قابلیت اندازه گیری کارآمدی و ناکارآمدی سیستم
 4. توانایی در تولید گزارش‌های جزئی از روندهای جدید
 5. توانایی تصمیم گیری آگاهانه تر بر اساس اطلاعات کسب و کار جمع آوری شده
 6. ایجاد تراز بین استراتژی‌ها و اهداف سازمانی
 7. ذخیره زمان در ایجاد گزارش‌های سازمانی
 8. ایجاد دید کلی و سریع از عملکرد سیستم
 9. نظارت بر عملکرد سازمان و واحدها
 10. کمک به تصمیم گیری سریعتر و بهتر
 11. نمایش وضعیت کل سازمان در یک نگاه
 12. دسترسی سریع به اطلاعات از مجموعه چند منبع

گروه فناوری اطلاعات مرکز علمی کاربردی پارت لاستیک با تکیه بر دانش تیم نرم افزاری و تجربه پیاده سازی و استقرار داشبوردهای مدیریتی در گروه صنعتی پارت لاستیک آمادگی ارائه خدمات در این حوزه، بر پایه نرم افزار کلیک ویو را دارد 

 

تماس با ما:

051 35410528,9

09153149059

pnedaie@partlastic.com


ارسال شده در توسط پیام ندایی

کلیک ویو چیست؟

QlikView  یکی از نرم افزارهای شرکت QlikTech  می باشد این شرکت در سال 1993 در سوئد تاسیس شده است و اکنون واقع در پنسیلوانیا آمریکا می باشد و دارای شاخص NASDAQ در بورس آمریکا می باشد ، این شرکت جزو 25 شرکت پر رشد آمریکا می باشد و این شرکت مشتریان بزرگی چون زیمنس ، سونی ، توشیبا ،پاناسونیک و میتسوبیشی  … دارد

زمانی ایجاد داشبورد ها و تجزیه و تحلیل داده ها برای هر خروجی چند ماه طول می کشید، و سرعت تصمیم گیری سازمانی را پایین  می آورد اما با کلیک ویو می توان آن را در چند دقیقه انجام داد .کلیک ویو بستر هوش کسب و کار برای تبدیل داده ها به دانش می باشد.  این نرم افزار هر کسب و کار و کاربر های فنی را قادر می سازد تا داده های خود را بدون هیچ محدودیتی جدا کنند، و به آن‌ها کمک می‌کند زمانی که نیاز به تصمیم گیری در مورد مسائل سازمانی است،    تصمیمات موثر و بهتری  مبتنی بر اطلاعات صحیح بگیرند.  کلیک ویو نرم افزاری است که امکان باز یافتن و تطبیق دادن داده ها را از منابع گوناگون ، فراهم می‌کند. با بارگذاری در برنامه، داده ها در مسیری که فهم و کار با آن‌ها آسان تر باشد، ارائه می شوند. نرم افزاری ساده و قابل انعطاف می باشد  و کاربران نهایی در سازمان به راحتی می توانند از آن استفاده کنند و در زمان کوتاهی آن را آموزش ببینند.

در کلیک ویو می توان حجم بالایی از اطلاعات را با سرعت بسیار زیادی بار گذاری کرد و استفاده نمود.  کلیک ویو به شما کمک می‌کند در هر زمانی اطلاعات و داده های سازمانی خود را بر اساس معیار ها و شاخص های  سازمانی خود بررسی نمایید و بتوانید بر اساس آن تصمیمات دقیقی را بگیرید.

براساس معتبرترین موسسه تحقیقات تکنولوژی دنیا -گارتنر (Gartner)  کلیک ویو چهارمین نرم افزار هوش تجاری در دنیا می باشد کلیک ویو یک راه حل جامع و انعطاف پذیر هوش تجاری است. این راه حل با استفاده از تکنولوژی انحصاری خود می تواند با محاسبات در لحظه، سطحی از بینش و شهود صحیح از حقایق سازمان را از طریق اکتشاف اطلاعات ایجاد کند.

عمیق ترین تحلیل ها و گزارشات را از ماموریت های کلیک ویو می باشد، کلیک ویو هر روز تمام اطلاعات را از منابع شما بروز می کند و مانند یک مشاور به شما امکان پرسشگری می دهد.

 

 


ارسال شده در توسط پیام ندایی